Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Parental Filter

reklam

Ücretsiz Ebeveyn Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Potansiyel olarak zararlı ve uygun görmediği içeriklerden ekstra koruma sağlamak için hazırlanmış ev bilgisayarları için uygun bir yazılım çözümüdür. Ücretsiz olarak sunulan Parental Filter programı bir dizi web sitesine erişimi engellemek için temel bir ebeveyn denetim aracıdır. Karmaşık yapılandırma seçenekleriyle vakit kaybetmek istemeyen Windows kullanıcılarının seveceğine inanıyorum.

Özellikle Parental Filter programı basit bir mantığa kurulu olduğundan deneyimi olmayan kullanıcılara bile yardımcı olmaktadır. İstediğiniz uygulamaları kolay bir şekilde kilitleyebilir erişimi de engelleyebilirsiniz. Arayüzü ilk etapta biraz karışık gelebilir ancak uygulamayı kullandıktan sonra programın nasıl kullanılacağını anlamanız yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. İstediğiniz web sitesine erişimi Parental Filter aracılığıyla yapabilirsiniz.

Liste halinde engellemek istediğiniz uygulamaları ve web sitelerini seçebilirsiniz. Yapılandırma seçenekleri yine basit olup klavyenizdeki F tuşuyla uygulamayı gizlemenize ve göstermenize izin vermenize olanak sağlamaktadır. Programı bir parola ile kilitleyebilir ve diğer kullanıcıların girişini önleyebilirsiniz. 

Sistem kaynaklarını oldukça az bir miktarda kullanıyor olup kullanışlıdır. Sistem tepsisine yerleştikten sonra çalışma göstermektedir. Eğer sizde bir dizi web sitesine erişimi engellemek yahut uygulamalara girişi önlemek istiyorsanız Parental Filter programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.0
BOYUT
2.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,403
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.