Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Runscanner
Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Runscanner programını bilgisayarınızda kullanarak sorunları düzeltebilir ve virüsleri temizleyebilirsiniz. Sisteminize bulaşan tüm zararlı dosyaları ortadan kaldırmanıza imkan sağlıyor. 

Gelişmiş arama sistemi aracılığıyla sisteminize bulaşmış olan tüm trojen, spam ve virüsleri yok edebilirsiniz. Pop-up yoluyla sisteminize bulaşan virüsleri yok ederek bilgisayarınızın rahat bir nefese kavuşmasını sağlayan Runscanner programı dosyalarınıza zarar veren zararlı dosyaları onararak sorunları gidermeye olanak tanır. İçerisinde gelişmiş tarama seçenekleri içeren Runscanner programı çeşitli dosya ve uygulamaların sistem dosyalarınıza verdiği zararlarıda bulmanıza imkan sağlıyor.

Acemi ve uzman kullanıcılar tarafından kullanılabilir olan program içerisinde başlangıç tarama modu bulunduruyor. Güncelleme düğmeleri ve uzman yardımı ile forumdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz. Sorunları hızlıca tespit eden program ile başlangıç öğelerini de seçebilirsiniz.  

Küçük boyutlu olmasından dolayı bilgisayarınızın sistemini yormadan çalışacak Runscanner programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.0.60
BOYUT
2.14 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,272
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.