Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sanal Takip
Bilgisayar Takip Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Sanal Takip programı sayesinde bilgisayarınızda olup biten herşeyi takip edebilirsiniz. Gayet beasit ve şık bir arayüze sahip başarılı bir program olup her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. 

Farklı hesaplar üzerinden oturum açmak için kullanılan şifreleri ve daha doğrusu klavye aracılığıyla yazılan herşeyi kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Program aktif olarak çalıştığı bilgisayar üzerinde klavye aracılığıyla yapılan herşeyi kaydetmenize olanak sağlıyor. 

E-posta adresine tüm klavye tuş kayıtlarını göndermesini de sağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz belirli zaman aralıklarında programın kendi belirlemiş olduğu tuş kayıtlarını da görebiliyorsunuz. 

USB disk bilgisayar üzerine takıldığı zaman USB diski otomatik olarak algılayan Sanal Takip  programı kaydedebilen tm verileri USB disk üzerine kopyalamanıza imkan sağlıyor. Ancak bunun için sizin belirlediğiniz bir USB diske ihtiyaç var. 

Genellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını kontrol etmek için kullanabilir. Ücretsiz olarak sunulan güçlü bir program olup işinde oldukça etkili olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.4
BOYUT
2.83 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,809
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.