Shop Heroes

Shop Heroes

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Fantastik Kahramanlar Dükkan Oyunu

Shop Heroes ile ilginç bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Shop Heroes oyununda kendi fantastik dükkanınızı işletmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Farklı bir yapıya sahip başarılı bir simülasyon oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Aragonia adındaki fantastik dünyanın konuğu olduğumuz Shop Heroes oyununda bir dükkanımız bulunuyor. Ancak bu diğerlerinden farklı bir dünya. Bu oyunda maceraya atılan kahramanlara kullanacakları silahı, büyüyü, ekipmanı ve zırhları satmakla ilgileniyoruz. Bu oyunu oynamak için farklı materyalleri kullanıp destansı özelliklere sahip olan eşyalar için üretken olmamız gerekiyor. 

Kaliteli ürünler elde ederek ilerlediğimiz oyunda yetenekli çalışanları işe alarak bu eşyaları ürettikçe bu eşyalara alıcı bulmaya çalışıyoruz. Oyunda bu kahramanlar maceralarından çıkıp geldikleri zaman bizleri eşsiz bir hazineyle ödüllendirecekler. 

Oyun içerisinde para kazandıkça kendi dükkanımızı büyütebiliyoruz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ticaret yapmanız da mümkün. Kahramanları bir araya toplayarak efsanevi ganimet görevleri tamamlayarak keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Sıradışı malzemeler oluşturmak için eşyaları birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Kahramanları savaşa hazırlamak sizin elinizde. Eğer sizde bu efsanevi dükkanınızın başına geçmek istiyorsanız indirme işlemini sitemizden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP 
Bellek: 512 MB RAM

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,986
HEMEN İNDİR (25.94 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?