Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sim Emergency Driver
Windows 8 için Üç Boyutlu Simülasyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış aksiyonun tavan yaptığı başarılı bir oyundur. Sim Emergency Driver oyununda itfaiye şoförü olup şehrin insanlarını kurtarmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir simülasyon oyunu olup tüm acil durum araçlarını kullanabiliyorsunuz. 

Ufak bir şehirde geçen olaylarda kaza geçirmiş olan insanlar kurtarmamız gerekiyor. Her ne kadar kaliteli grafiklere sahip olmasa da oyun içerisinde ambulans ve itfaiye aracı kullanabiliyoruz. Gerçekleşen kazaya göre bu araçlardan ihtiyacınız olanı alıp kaza yerinde müdahelede bulunuyorsunuz. Kaza yerine gidince dikkatli olmanız da oyunun özellikleri arasında yer alıyor. Ayrıca size verilmiş olan süre içerisinde kaza yerine gitmeniz de işin diğer önemli tarafı. Yaralı ve hastaları taşıyıp tedavilerinde yardımcı olmanız gerekiyor. 

Gerçekçi bir hissiyat veren başarılı bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız ücretsiz olarak sunulan Sim Emergency Driver oyununu mutlaka Wndows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,264
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.