Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

SUPERAntiSpyware Free Edition
Ücretsiz Casus Yazılım Temizleyici

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

SUPERAntiSpyware programını kullanarak sistem taramasını gerçekleştirebilir ve casus yazılımları kaldırabilirsiniz. Basit program ile malware sorunlarını düzeltmek istemez miydiniz?

Sisteminize bulaşan Truva atları, keylogger, solucanlar yada korsanlardan dosyalarınızı korumak için kullanabilirsiniz. Zararlı olan dosyaları bulmanıza çözüm sağlayan şuan piyasada bulunan en popüler programlardan biridir. Sorunsuz kurulum ve iyi bir organize ortamı sunan SUPERAntiSpyware programı amatör kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği düzeydedir. 

Casus yazılımları bulmanıza ve yok etmenize imkan sağlayan program komple tarama işlemi gerçekleştirirken aynı zamanda özelleştirilmiş tarama işlemini de sunmaktadır. Sisteminize sızmak isteyen kötü amaçlı yazılımları SUPERAntiSpyware Free Edition programı ile ortadan kaldırabilirsiniz. 

Tarama modları ve sonuçlar içeren SUPERAntiSpyware programı tehditleri ortadan kaldırmak için gerçek zamanlı olarak çalışma göstermektedir. Bilgisayarınızın performansını engelleyen kötü yazılımları ortadan kaldırabilmek için kullanabileceğiniz SUPERAntiSpyware programı herkes için mantıklı ve iyi bir seçim gibi görünüyor. Kullanım kolaylığı ile seveceğinize inandığım SUPERAntiSpyware programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.0.1130
BOYUT
18.09 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,200
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.