Trivia Crack Kingdoms

Trivia Crack Kingdoms

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Türkçe Krallık Bilgi Yarışması

Trivia Crack Kingdoms, Türkçe dil desteğine sahip iPhone bilgi yarışması oyunudur. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için özel olarak hazırlanan Trivia Crack Kingdoms oyununda 5 kral tacına ilk kim ulaşırsa o kazanıyor. Bilgisine güvenen iOS kullanıcıların seveceğine inandığım Trivia Crack Kingdoms oyununu dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz başka insanlarla beraber oynayabiliyorsunuz. 

İçerisinde genel kültür soruları bulunduran Trivia Crack Kingdoms uygulaması her yaştan insana hitap eden sorular bulundurmaktadır. Bu nedenle her yaştan iOS kullanıcısına gönül rahatlığıyla önerebiliyorum. Çarkı çevirdiğiniz oyunda ortadaki döndür butonuna basıp rastgele kategorilerden birini seçmemiz gerekiyor. Sanat, Spor, Eğlence, Çoğrafya, Bilim ve Tarih gibi kategoriler bulunduran uygulamada bunlardan birini seçip sorunun gelmesini bekliyor. Oyunda ilk olarak o soruyu kim doğru yaparsa seçtiği kategorinin sahibi oluyor ve rakiplerinin de önüne geçmiş oluyor. 

Farklı bir oynanışa sahip olan Trivia Crack Kingdoms oyununda tam anlamıyla iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınıza eminim. İçerisinde bulundurmuş olduğu jokerleri aynı zamanda 2 seçenek sunan şans kutunuzu doğru kullandığınız zaman birinci sizde olabilirsiniz. Kapalı olan kutularda kral tacını bulup devam ediyorsunuz. Her doğru soru için 1 krallık tacı ancak oyunda 5 taca ulaşmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan güzel ayrıca akıcı bir oynanışa sahip olan Trivia Crack Kingdoms'u denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,797
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?