Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

TuneUp Utilities
Sistem Hızlandırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

TuneUp Utilities programını sisteminiz üzerinde kullanarak bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz TuneUp Utilities programı sayesinde etkin bir işletim sistemine kavuşabilirsiniz. 

İşlemlerinizi tek bir pencere paneli üzerinden denetleyebildiğiniz gibi arka planda çalışmakta olan gereksiz programları durdurabilmektedir. Tabi bu işlemi yapabilmesi için Turbo Mod'a geçmeniz gerekiyor. Ayrıca bu mod ile aktif olarak kullanmakta olduğunuz programların çalışma hızını arttırabiliyorsunuz. 

Bir diğer mod ise Canlı Optimizasyon. Bu mod kaynak kullanımını gerçek zamanlı olarak optimize etmenize imkan sağladığı gibi program açılış hızlarını arttırmanıza imkan sağlıyor. 

Kolaylaştırılmış ve sezgisel bir arayüze sahip olan TuneUp Utilities programı bakım penceresini ana pencerede görüntülemektedir. Bilgisayarınızın temel sorun alanlarını bulduğu belirli sorunların genel bakışı için tek bir tıklama yettiği gibi bu sorunları düzeltmek için yine tek bir tıklamanız yetecektir. 

Sistem başlatma, sabit disk optimize birleştirmek için araçlar içermektedir. Windows kayıt defteri üzerinde düzenlemeler yapmanıza ve gereksiz olan dosyaları silmenize imkan sağlamaktadır. 

Belirli görevler için maksimum performans gerektiği zaman size yardımcı olabilecek olan TuneUp Utilities programı Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari ve Firefox tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2014 14.0.1000.340
BOYUT
27.06 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,995
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.