Vivaldi

Vivaldi

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yeni Hızlı İnternet Tarayıcısı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Vivaldi tarayıcısı sayesinde internet üzerinde hızlı bir şekilde gezinmenin tadını çıkarın. Yeni ve hızlı bir internet tarayıcısı olup internet tarayıcısı sektörünü domine eden Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer arasındaki dengeyi bozabilecek güce sahip teknoloji bulunuyor. Opera Browser kurucusu ve eski CEO Jon Von Tetzchner'in dev ekibiyle birlikte çalışıp geliştirmiş olduğu yeni tarayıcı kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkıyor. 

Kullanıcıların tek bir sekme üzerinden istediği herşeye ulaşabilmesi adına güzel sekmeler tasarlanmış olup kendi e-posta servisiyle birlikte gelen Vivaldi tarayıcısı her ne kadar ilk bakışta karmaşık gibi görünse de istediğiniz herşeye kolay bir şekilde ulaşabilmeniz adına oldukça başarılıdır. 

Sayfa filtreleme özelliğinin yanısıra ekranın sağ alt tarafında yer alan seçenek sayesinde internet sayfalarnı 3 boyutlu, siyah beyaz, karşıt renkler ve tüm resimler yan dönmüş farklı şekillerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Rengarenk sekmelerle kullanabildiğiniz Vivaldi'yi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
1.0.219.50
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,670
HEMEN İNDİR (41.39 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?