Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Vivaldi
Yeni Hızlı İnternet Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Vivaldi tarayıcısı sayesinde internet üzerinde hızlı bir şekilde gezinmenin tadını çıkarın. Yeni ve hızlı bir internet tarayıcısı olup internet tarayıcısı sektörünü domine eden Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer arasındaki dengeyi bozabilecek güce sahip teknoloji bulunuyor. Opera Browser kurucusu ve eski CEO Jon Von Tetzchner'in dev ekibiyle birlikte çalışıp geliştirmiş olduğu yeni tarayıcı kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkıyor. 

Kullanıcıların tek bir sekme üzerinden istediği herşeye ulaşabilmesi adına güzel sekmeler tasarlanmış olup kendi e-posta servisiyle birlikte gelen Vivaldi tarayıcısı her ne kadar ilk bakışta karmaşık gibi görünse de istediğiniz herşeye kolay bir şekilde ulaşabilmeniz adına oldukça başarılıdır. 

Sayfa filtreleme özelliğinin yanısıra ekranın sağ alt tarafında yer alan seçenek sayesinde internet sayfalarnı 3 boyutlu, siyah beyaz, karşıt renkler ve tüm resimler yan dönmüş farklı şekillerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Rengarenk sekmelerle kullanabildiğiniz Vivaldi'yi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.219.50
BOYUT
41.39 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,602
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.