VueScan

VueScan indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Fotoğraf Film Döküman Tarama Programı

VueScan programını bilgisayarınızda kullanarak hızlı tarama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde bulunan teknolojiler sayesinde derin renk ve katman özelliklerine sahip tarama işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. 

Oldukça sade ve temiz bir arayüze sahip olan program kullanıcılarına profesyonel tarama hizmeti sunuyor. Film dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, dökümanları gibi dosya biçimlerini taramanıza imkan sağlayan program ile aynı anda çoklu tarama yapabiliyorsunuz. 

Windows, Mac ve Linux platformlarında hizmer vermektedir. Android ve iOS cihazınız için uygulamasını yükleyerek tarama işlemini bu cihazlarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Dünya genelinde en popüler tarayıcı programı olup şirketler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 

Yüksek kalitede tarama işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlayan program mükemmel renk değerlerine sahip sonuçlar elde etmenize imkan sağlar. Kısaca tarayıcı programının ne demek olduğuna bilmeyenler için söylüyorum. Tarama programlar fotoğraf gazete, resim yada grafikleri sayıllaştırabilmenize imkan sağlar. Elinizde bulunan resim ışığına duyarlı olarak tarama işlemi gerçekleştirir. PDF, JPEG ve TIFF çıkış formatlarını destekleyip belgeler, fotoğraflar ve filmler için ayrıca OCR kullanarak metin tanımanıza ve otomatik belge tarayıcılar oluşturamanıza imkan sağlamaktadır. Bunun yanında otomatik olarak çok sayfalı PDFS dosyaları da oluşturabilirsiniz. 

Yeni başlayanlar ve profesyoneller için oldukça başarılı olan program Scan yani Tara düğmesine tıklayarak temel seçenekleri kullanmaya başlayabilir tarama işlemini bu şekilde başlatabilirsiniz. Eğer sizde fotoğraf ve belgelerinizi taramak istiyorsanız VueScan programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Gerekli
VERSIYON
9.4.54
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,617
HEMEN İNDİR (7.98 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?