WinLock

WinLock

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows Dosya ve Klasör Kısıtlama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz WinLock programı sayesinde sisteminizi şifreleyerek sizin dışınızdaki kişilerin istemediğiniz işlemleri yapmasının önüne geçebilirsiniz. Başarılı bir güvenlik hizmeti olup Görev Yöneticisi ve Başlat menüsü gibi önemli sistem araçlarına erişimi engelleyerek sisteminizin zarar görmesini de önleyebiliyorsunuz. 

WinLock programı seçtiğiniz dosya ve klasörlere erişim verebilir diğer kalan alanlara ise giriş yapılmasını da engelleyebilirsiniz. 

Birden çok kişi tarafından kullanılan sisteminizi kontrol altına alarak takibi sağlayabilirsiniz. WinLock programı sisteminizi korumak için her türlü kısıtlamayı yapmanıza imkan sağlıyor. 

İçerisinde bulunan program filtreleme seçeneği sayesinde dosya indirme, oyun oynama ve mesajlaşma programlarını kolay bir şekilde yasaklayabilirsiniz. Sürücü gizleme seçtiğiniz sürücüleri gizlemenize olanak sağlamaktadır. Bilgisayar üzerinde yapılan işlemleri takip etmenize ve bunları kayıt etmenize imkan sağlayan WinLock programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
6.4.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,575
HEMEN İNDİR (5.69 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?