Wondershare PDFelement

Wondershare PDFelement indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Gelişmiş PDF Düzenleme, Dönüştürme Programı

Wondershare PDFelement programı sayesinde elinizde bulunan PDF dosyalarını kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Wondershare PDFelement programı ile PDF dosyalarınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. PDF dosyalarını dönüştürebilir, imzalayabilir ve yazdırabilirsiniz. PDF formatındaki belgeler üzerinden detaylıca çalışmanıza olanak sağlayan Wondershare PDFelement programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Genellikle iş kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı PDF formatındaki dosyaları dönüştürebilir, düzenleyebilir, oluşturabilir, şifreyle koruyabilir ve imzalayabilirsiniz. PDF dosyalarında söz konusu işlemleri kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. İlk bakışta her ne kadar Microsoft Office programını andıran bir arayüze sahiptir. PDF dosyalarınızı kolay bir şekilde birleştirebilir ve PDF dosyalarınızı kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Program ihtiyaç duyulan 4 seçeneği ilk olarak sunuyor. Word, PowerPoint ve Excel hatta resim dosyalarınızı aktarıp PDF formatında hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz. 

Wondershare PDFelement programı sık sık yaptığınız işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. PDF dosyasını şifreyle korunan PDF'ler dahil Excel, HTML, PowerPoint, EPUB, Metinleri resim formatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Adobe Reader, Acrobat veyahut dosyalarınızdan tek bir PDF dosyası oluşturabiliyorsunuz.

Mesela diyelim ki Word dökümanındaki yazıları Excel'de hazırladığınız tabloları tek bir PDF'de görüntüleyebiliyorsunuz. Wondershare PDFelement programının içerisinde bulunan OCR metin dijitalleştirici özelliğiyle PDF dosyasının görünümünü bozmadan düzenleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Hem mobil olarak hem de masaüstü platformunda düzgün görüntülenecek şekilde yazdırma seçenekleri sunan özellikleri de bulunuyor. Daha önce hiç bir PDF düzenleme programında bulmadığınız özellikleri Wondershare PDFelement programında bulmanız mümkün. Eğer sizde tüm PDF işlerinizi gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Wondershare PDFelement programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Gerekli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,494
HEMEN İNDİR (778.57 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?