World`s Dawn

World`s Dawn

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Çiftlik Simülasyon Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış World`s Dawn oyununda kendi çiftliğinizi yönetmeniz gerekiyor. Festivallere katıldığınız World`s Dawn oyununda göze hoş görünen grafikler buunmaktadır. Sosyal etkileşime girmenize de olanak sağlayan World`s Dawn oyununda sakin bir sahil kasabasına konuk oluyoruz. Çiftliğinizin gelişmesi için hayvanlarınızı iyi beslemeniz ve onlara iyi bakmanız gerekiyor. Ekinlerimizi hasat zamanında hasat edip çiftliğimizi büyütmek için çabalıyoruz. 

Sevimli grafiklerden oluşan World`s Dawn oyununda kuşbakışı kamera açısı bulunuyor. Anime çizgi filmlerini anımsatan görünümler bulunduran oyunda konuk olduğunuz sakin sahil kasabasında mevsimlerin değiştiğine tanık olabiliyoruz. 

Kendine has kişiliklere sahip 32 karakterle tanışıp etkileşime girebiliyorsunuz. İlişkilerinizi derinleştireceğiniz World`s Dawn oyunu eski bilgisayarlarda bile rahatlıkla çalışmaktadır. Eğer sizde çiftlik oyunlarından keyif alıyorsanız World`s Dawn oyununu mutlaka denemelisiniz. 

World`s Dawn Sistem Gereksinimleri:
- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ işlemci

- 512 MB RAM

- 90 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,407
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?