Xperia Companion

Xperia Companion

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sony Xperia Yönetme Yedekleme ve Güncelleme Onarım Programı

Sony Xperia cihazınız için harika bir programa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Xperia Companion programı sayesinde Sony Xperia cihazınızın yönetimini yapabilirsiniz. Bununla birlikte içerisinde yararlı araçlar bulunduran program kullanışlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 

Yazılım güncellemelerini Xperia Companion aracılığıyla yapabildiğiniz gibi önemli verileri yedekleyebilir ve daha fazlasını da yapabilirsiniz. 

Sony'in telefonunu yada tabletini kullanıyorsanız Xperia Companion programı bu cihazlarınızdaki verileri yönetmenize yardımcı olacaktır. 

Sony Xperia cihazlarınızı doğrudan bilgisayara bağladıktan sonra içeriği aktarmanıza, yedeklemenize ve güncellemeleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Xperia yazılımını onarmanıza olanak sağlar. Cihazınızı güncel tutabilen sezgisel bir yardımcı program diyebiliriz. 

Xperia Companion nasıl kullanılır?
Öncelikle, yazılım yardımcı programını PC'nize yüklemeniz, ardından telefonunuzu veya tabletinizi USB yoluyla bilgisayara bağlamanız yeterlidir. Uygulama, aygıtlarınızın mevcut en son yazılımı çalıştırdığından emin olmak için bir güncelleme gerçekleştirebilir ve gerekirse yazılımı onarmak için onarım aracı kullanılabilir. Xperia yazılımını güncellemeden veya yeniden yüklemeden önce aygıtın tamamen şarj olması gerektiğini unutmayın; çünkü işlem sırasında kapanırsa kullanılamaz duruma gelebilir.


Xperia Companion, içeriği eski bir iOS veya Android cihazından yeni Xperia telefonunuza veya tabletinize aktarmak için de kullanılabilir; bu sayede geçişi gerçekleştirmek daha da kolaylaşır.
 
 Uygulama, bilgisayarınızdaki bir klasörü yönetirken olduğu gibi cihazınızın içeriğine göz atmanızı ve dosyaları kopyalamanızı veya silmenizi sağlar. Ayrıca müzik olarak bir dizin veya çalma listesini kaynak olarak aktarabilirsiniz.

Yerel yedeklemeler oluşturun ve verileri kolayca geri yükleyin..
Özellikle önemli dosyalar PC'nize kaydedilebilir ve veriler çeşitli nedenlerle kaybolursa bir arıza koruması sağlar. Bir yedekleme oluşturulduktan sonra, bu dosyaları Xperia aygıtınıza geri yükleyebilir veya içeriğini bilgisayarınızdaki bir klasöre verebilirsiniz.

Sonuç olarak, Xperia Companion, Xperia telefonunuzdan veya tabletinizden veri aktarmanıza, aygıtınızın içeriğine göz atmanıza, yazılım güncellemenize veya onarmanıza ve yedeklemeler oluşturmanıza yardımcı olabilecek, özelliklerle paketlenmiş bir yazılım çözümüdür.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Programları
VERSIYON
1.5.12.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,225
HEMEN İNDİR (47.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?