Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ZenMate
Google Chrome İçin Proxy Eklentisi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Google Chrome tarayıcınız üzerinde kullanabileceğiniz ZenMate eklentisi sayesinde internette gizliliğinizi sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinde kullanabileceğiniz başarılı proxy eklentilerinden biri olmasının yanısıra oldukça basit kullanımlı. Engelli olan yasaklı sitelere giriş yapabilmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Programlarla uğraşmak yerine tarayıcınıza bu eklentiyi ekleyerek daha başarılı bir iş ortaya çıkarabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan basit kullanımlı ZenMate ile güvenli bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. 

İlk defa kurduktan sonra kayıt işlemini tamamlamanız gerekiyor. Daha sonra varolan proxy ülkelerinden birini seçmeniz gerek. Bu sayede o ülkelerde internete giriyormuş gibi olacaksınız. Bu hizmete kavuşarak internet güvenliğini üst düzeye taşıyabiilirsiniz. 

Bazı siteler kendi ülkelerine hizmet veriyor bu sitelere girmekte mümkün olmuyor. Bu nedenle de kullanabilirsiniz. Sitelerin kendilerinden kaynaklanan bu engel durumunun üstesinden gelmek için o ülkeye ait proxy'i seçmeniz gerekiyor. 

Ülke değiştirerek daha hızlı bir internet deneyimine kavuşmanız da öngörülüyor. İnternet üzerinde dolaşırken kişisel gizliliğe önem vermek istiyor ve yaptıklarınızın gizli kalmasını istiyorsanız ZenMate'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.8
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
12,056
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.