Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BeautyPlus Easy Photo Editor

reklam

Android için Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

BeautyPlus-Easy Photo Editor uygulamasıyla birbirinden güzel fotoğraflar çekmeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış BeautyPlus-Easy Photo Editor uygulamasıyla fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Selfie kamerasıyla ön plana çıkan uygulama ile birbirinden güzel fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Cildi pürüzsüz göstermesiyle kusurları kapatabilen başarılı bir yapıya sahiptir. Yüzünüzde çıkan bir sivilce canınızı sıkmasın. Çünkü onlar BeautyPlus-Easy Photo Editor uygulamasıyla çektiğiniz fotoğraflarda yer almayacak. Şiş göz altlarını da dert etmeyin. Hepsini BeautyPlus-Easy Photo Editor uygulamasıyla düzenleyebileceksiniz.. 

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir fotoğraf düzenleme editörü olup fotoğraflarınızı istediğiniz gibi renklendirmenize yardımcı oluyor. Fotoğrafta ten renginizi açabilir yada daha koyu seçebilirsiniz. Gülümseme düzenleme, diş beyazlatma gibi ekstra özellikler de bulundurmaktadır. Fotoğraflarınıza kolay bir şekilde efekt vererek daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Çekmiş yada düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları dilerseniz hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Yahut dilerseniz galerinize kaydedebilirsiniz. Eğer sizde içerisinde güzel özellikler bulunan başarılı bir yapıya sahip fotoğraf düzenleme uygulamasına gerek duyuyorsanız mutlaka BeautyPlus-Easy Photo Editor'u Android cihazlarınızda yer vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.2.8
BOYUT
26 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,059
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.