BeautyPlus Easy Photo Editor

BeautyPlus Easy Photo Editor

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iOS için Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Güzel görünümlü fotoğraflara ne dersiniz?

Doğal aynı zamanda güzel görünümlü fotoğrafları kim istemez ki.. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış BeautyPlus-Easy Photo Editor uygulamasıyla fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Sivilceniz yada lekeleriniz mi var? Ancak fotoğrafta bunların görünmesini istemiyorsunuz.. Öyleyse iyi bir güzellik kamerasına ihtiyacınız var. Bu uygulamanın amacı fotoğrafları düzenlemek aynı zamanda pürüzsüz görünümlü fotoğraflar çekmek. 

Daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde düzenleme yaparak daha güzel bir görünüme fotoğrafınızı kavuşturabilirsiniz. Akne, rötuş ve daha birçok seçeneği kullanarak daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel fotoğraf düzenleme araçları bulunduran BeautyPlus-Easy Photo Editor uygulaması kullanım açısından kolay olduğundan her düzey kullanıcı yararlanabilir. 

Sıfırdan bir fotoğraf çekebilir sihirli fırçasıyla güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sararmış olan dişlerinizi beyazlatabilir, gülümsemenizi düzeltebilir, sivilce izlerini silebilir, fotoğrafı yumuşatabilir, istemediğiniz yerleri kırpabilir, döndürebilir, kırmızı göz kaldırabilir ve daha birçok özelliğini kullanarak daha iyi görünümlü fotoğraflar elde edebilirsiniz. 

İçerisinde yer alan filtreler ile hoş bir fotoğraf ortaya koyabilirsiniz. Düzenlemiş yahut çekmiş olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız mümkündür. Tasarım açısından başarılı bir yapıya sahip olduğundan seveceğinize inandığım başarılı bir fotoğraf editörü olup iPhone ve iPad cihazlarınızda bu uygulamayı denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
6.2.8
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,754
HEMEN İNDİR (69.0 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?