indir.org / En iyi programlar, android, iphone uygulamaları  
reklam


Dil Seçeneği: Ingilizce
Son Sürümü: 1.2.17
Ekleyen: Emrah OKAY
Güncelleme: 10 ay önce
Lisans / Fiyat: Ücretsiz (Freeware)
Sistem: Android/
Toplam / Haftalık İndirme:
167 / 167
  Programı indir
Bitstrips

Bitstrips İndir Son Sürüm

Benzer Programlar

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan Bitstrips uygulaması ile arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz karikatürler oluşturabilirsiniz. 

Karikatürleri tasarlamanıza imkan sağlayan Bitstrps uygulaması ile espiri yeteneğinizi ortaya koyun. Facebook ile entegre ederek uygulamayı kullanmaya başlayabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla kullanarak eğlenceli atışmalar hazırlayabilirsiniz. 

Bitstrips Uygulamasının kullanımı ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey kahraman tasarlamak ardından gerekli olan adımları tamamlamaktır. Zaten uygulama gerekli işlemleri yapabilmeniz için adım adım ilerletmektedir. Kahramanızı tasarlıyorsunuz ve yüz tasarımı yapmakta başlıyorsunuz. Saç rengini, göz rengini gibi çeşitli öğeleri kendiniz seçebiliyorsunuz. 

Android cihazınızda kullanabileceğiniz Bitstrips uygulaması ruh hallerine bağlı olarak karikatürler oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Yüz ifadenizi değiştirmek amacıyla sol alt kısımda yer alan smiley kısmından faydalanabilirsiniz. 

Öyleyse ne duruyorsunuz? Karikatürler hazırlayarak eğlenceli vakit geçirmek için Android cihazınıza Bitstrips uygulamasını indirin.

Bitstrips Ekran Görüntüleri

Teknik ve Sistem Gereksinimleri Ares için sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Android /

Video Bitstrips Videoları


Yorumlar Yazılım Hakkındaki Görüşleriniz


Program Kodu forum ve blog, ve diğer sitelerde paylaş
Böyle görünecek:

Bitstrips 1.2.17 indir


Sponsorlu bağlantılar

Kategoriler


Çok İndirilenler Beğenilenler