Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Bitstrips
Android için Karikatür Oluşturma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan Bitstrips uygulaması ile arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz karikatürler oluşturabilirsiniz. 

Karikatürleri tasarlamanıza imkan sağlayan Bitstrps uygulaması ile espiri yeteneğinizi ortaya koyun. Facebook ile entegre ederek uygulamayı kullanmaya başlayabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla kullanarak eğlenceli atışmalar hazırlayabilirsiniz. 

Bitstrips Uygulamasının kullanımı ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey kahraman tasarlamak ardından gerekli olan adımları tamamlamaktır. Zaten uygulama gerekli işlemleri yapabilmeniz için adım adım ilerletmektedir. Kahramanızı tasarlıyorsunuz ve yüz tasarımı yapmakta başlıyorsunuz. Saç rengini, göz rengini gibi çeşitli öğeleri kendiniz seçebiliyorsunuz. 

Android cihazınızda kullanabileceğiniz Bitstrips uygulaması ruh hallerine bağlı olarak karikatürler oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Yüz ifadenizi değiştirmek amacıyla sol alt kısımda yer alan smiley kısmından faydalanabilirsiniz. 

Öyleyse ne duruyorsunuz? Karikatürler hazırlayarak eğlenceli vakit geçirmek için Android cihazınıza Bitstrips uygulamasını indirin.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2.17
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,284
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.