Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Instagram

reklam

Popüler Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 4 ay önce

Instagram uygulaması ile Anddroid işletim sistemine sahip mobil cihazınız ile çektiğiniz fotoğraf ve videoları anında paylaşabilirsiniz.

Instagram ile paylaşmak istediğiniz resimleri sadece arkadaşlarınıza görünmesi için filtreli bir ağ oluşturarak sınırladığınız kişiler dışında başkalarının görmesini de engelleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Instagram kullanan arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafları da görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Hesabınızı sadece takipçilerinize açabilir yahut herkese açık yapabilirsiniz. Bunun için ayarlar bölümünde gizlilik ayarlarından hesabınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşırken birbirinden farklı efektleri kullanarak efektler verdikten sonra takipçilerinizle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Instagram'a daha sonra gelen özellikler ise oldukça hoş. Bununla birlikte artık kullanıcılar yorumları beğenebiliyor ve yanıtlayabiliyor. Hesabınız üzerinden satış yapıyorsanız ticari profile geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz sizinle daha hızlı iletişime geçecektir. Gönderilerinizi dilerseniz yoruma kapatabilirsiniz. 

Hikayeler özelliğiyle 24 saatte silinen fotoğraf ve videolar atabilirsiniz. Takipçilerinizle anlık olarak neler yaptığınızı paylaşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sadece anlık değil galerinizde yer alan son 24 saatte çekilen fotoğraf ve videoları da paylaşabilirsiniz. Bu gönderiler 24 saat sonra otomatik olarak silinmektedir.

Hikayenize kimin baktığını da görüntüleyebilirsiniz, dolayısıyla sizde bir başkasının hikayesine baktığınızda o bir başkası sizin baktığınızı görüntüleyebiliyor. Hikayelerinize efekt vermek için yana kaydırma hareketini yapabilirsiniz. Yazı, çıkartma, çizim yapabilir ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
20,781
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.