Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

YouCam Perfect

reklam

Android için Fotoğraf ve Video Güzellik Kamerası

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış YouCam Perfect uygulamasıyla birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama en iyi güzellik fotoğraf editörlerinden biridir.

Fotoğrafın güzel görünmesi için lekeleri çıkartabilen uygulama yüzünüzün cildin doğal güzelliğini göstermektedir. Cilt tonunu ayarlamak filtreler eklemek için kullanabilirsiniz. Sivilceleri silmek, yorgun gözlerinize bir ışıltı vermek yahut yüzünüzü yeniden şekillendirmek için YouCam Perfect uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

Uygulama gerçek zamanlı olarak fotoğraflarınızı daha iyi yapılandırmak için özel efektler bulundurmaktadır. Çekmiş olduğunuz fotoğraflara daha sonra özel efektler uygulauabilir, yazı yazabilir, kolaj yapabilir, çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Yüz tanıma özelliği ile güzelleştirici etkisindeki kamerasıyla mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz.

Sadece birbinden güzel fotoğraflar çekmek için değil aynı zamanda videolar çekmek için de kullanabilirsiniz. Farklı efektlerden istediğinizi kullanarak mükemmel görünümlü videolar elde edebilirsiniz. Eğer sizde güzellik kamerasına ihtiyaç duyuyorsanız YouCam Perfect uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,291
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.