Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Acapella from PicPlayPost

reklam

iPhone ve iPad için Video Kolaj Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Şarkıcılar ve müzisyenler için şaşırtıcı videolar oluşturmak için kolay bir yol sağlamaktadır. Kullanım açısından kolay olan Acapella from PicPlayPost uygulaması herkesin eğlenceli videolar hazırlamasına izin veriyor. Acapella topluluğuna katılmak artık çok basit. Tek yapmanız gereken şey bir düzen seçmek ardından videolarınızı eklemek. Daha sonra istediğiniz sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Kayıt ve senkronizeleri gerçek zamanlı olarak yapmanıza imkan sağlayan Acapella from PicPlayPost uygulaması ilk video kaydedildikten sonra oynatmanıza izin vermektedir. Kullanım açısından kolay olduğu için her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Şaşırtıcı videolar oluşturmak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir video editörüdür. Ülkemizde Ekin Beril ile tanınan videoları sizde yapabilirsiniz. 

Sesinizi ve görüntünüzü birleştirerek video haline getirmenize imkan sağlamaktadır. Müziklerin kliplerini yapmak için kullanabilirsiniz. Eğer sizde birden fazla videodan oluşan klipler hazırlamak için kolay kullanımlı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Acapella from PicPlayPost'u denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.16
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,737
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.