Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Call Of Last Agent

reklam

iPhone ve iPad için Sürükleyici FPS Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Aksiyon dolu yenilikçi bir deneyime ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için tasarlanmış bünyesinde yenilikçi FPS öğeleri bulunduran Call Of Last Agent oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kaliteli grafikler ile oyunseverlere iyi bir deneyim sunmayı amaçlayan oyun etkileyici atmosferiyle ön plana çıkıyor. 17'den fazla silah çeşidinin yer aldığı oyunda silah tasarımları oldukça detaylı bir şekilde hazırlanmış olup sesler açısından ise oldukça gerçekçi

Arkadaşlarınızla kapışarak heyecan dolu anlarınızı paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Konsol düzeyinde gerçekçi bir oyun olup eşsiz bir ortam sunuyor. Farklı stratejik noktaların yer aldığı oyunda ekip modunda isterseniz 4'e 4 mücadele edebilirsiniz.

Rekabet ortamının yer aldığı oyunda arka cihazınızın arka kamerasıya ateş ediyorsunuz. iOS cihazlarınızla optimize edilmiş yeni bir konseptin yer aldığı oyunda arka kamera ile ateş etmek farklı bir deneyim yaşatacaktır. Kendi güçlü ekipmanlarınızı oluşturabilir oyun içerisindeki farklı konseptler ile aksiyon dolu anların tadını çıkarabilirsiniz.

Genel olarak sürükleyici gerçekçi bir savaş deneyimi vaad ettiği için Call Of Last Agent oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.3.2
BOYUT
86.3 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
523
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.