Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Dawn of Titans

reklam

iPhone ve iPad için Gerçek Zamanlı PvP Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Strateji ve aksiyon dolu anların yaşandığı destansı bir savaş oyunudur. Üst düzey grafiklere sahip olmasına rağmen ücretsiz olarak sunulan Dawn of Titans oyunu RPG sevenleri mutlu edecek. Titanlar ve askeri birlikler ile yola çıkarak düşmanlarınızın topraklarını işgal etmeniz gereken oyunda kendi krallığınızı oluşturmanız gerekiyor. Gerçek zamanlı savaş deneyimi yaşayabilmenize olanak sağlayan oyunda üst düzey titanlarda oluşan yenilmez bir ordu emrinizde sizleri bekleyecek. 

Oyun içerisinde yer alan günlük görevleri yapabilir gerçek zamanlı olarak diğer krallıklara karşı savaşabilirsiniz. Benzersiz ittifak etkinliklerine göz atarak daha iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. Güçlü devasa savaşçıların yer aldığı oyunda destansı bir PvP savaşında tüm becerilerinizi gösterebilirsiniz. 

Düşmanlarınızı yok ederek ilerlemeye çalıştığınız oyunun etkileyici atmosferi sayesinde aksiyon dolu anlar kaçınılmaz oluyor. Orduları yenip bir sonraki bölüme geçmeye çalıştığımız oyunda sadece savaş değil kendinize ait olan orduyu da geliştirmeniz gerekiyor. Oynanış bakımından iyi kontrollere sahip olup iyi bir deneyim sunmaktadır. Şehir kurma, macera ve aksiyon oyunlarını seven iOS kullanıcılarını memnun edecek efsanevi bir savaş oyunu olduğundan Dawn of Titans'ı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.13.2
BOYUT
1.20 GB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
593
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.