Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lumyer - Photo Animation

reklam

iOS için Fotoğraflara Animasyon Ekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Lumyer uygulamasıyla fotoğraflarınızı hareketli hale getirebilirsiniz. İçerisinde 100'den fazla video efekti bulundurmaktadır. Gerçeğe yakın filtreler bulundurmasıyla ön plana çıkan Lumyer uygulamasının kullanımı ise oldukça kolay. Animasyon hazırlama işini birkaç adımda gerçekleştirmenize olanak sağlayan uygulama bağlamsal animasyon efektleri ve filtrelerle fotoğraf animasyonu sağlamaktadır. 

Kullanımı oldukça kolay. Tek yapmanız gereken bir fotoğraf çekmek yahut var olan fotoğraflardan birini seçmek. Ardından uygulama istediğiniz animasyon efektini belirlemek. Çeşit çeşit efektten istediğini seçip özelleştirebilirsiniz. Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger gibi popüler sosyal ağlarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Dilerseniz kamera rulonuza kaydederek bu animasyonu sonsuza kadar saklayabilirsiniz. 

Telefonunuzla çekmiş olduğunuz fotoğrafları sanat eseri haline getirmenize imkan sağlayan Lumyer uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,812
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.