Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Super Mario Run

reklam

iPhone ve iPad için Süper Mario Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Nintendo yeni efsanesi ile karşımızda!

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış efsanevi bir oyundur. Ücretsiz olarak sunulan eski nesil oyuncuların vazgeçilmez oyunu olup Süper Mario'yu taşıyan orjinal bir yapımdır. Kısa bir zaman içerisinde Pokemon Go'nun yapımcısı tarafından hazırlanmış olan Super Mario Run oyununda atik bir kahraman oluyoruz. 

Oyunda dümdüz koşmuyor bunun yerine taklalar atıp zaman zaman yuvarlanıyoruz. Bu şekilde bir ilerleme kaydetmeye çalışıyoruz. Elbette eski oyune göre görselleri daha başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Orjinal oyunda yer alan objeler yeniden modellenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Tek elle oynanış sunan keyifli bir oyundur.

Yıllar sonra enerjik bir şeklde karşımıza çıkan oyun yenilenmiş versiyonu ile 3 farklı oyun modu bulundurmaktadır. Tek başımıza oynadığımız oyunda kendi rekorumuzu kırmak için mücadele ediyoruz. Super Mario Run oyununun ikinci modunda oyunu oynayan gerçek oyuncularla kapışıyor ve daha iyi bir deneyim yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. Bir diğer modda ise toplamış olduğunuz taşları kullanarak kendi mantar krallığınızı kuruyorsunuz.

Şimdilik bu modlar var ancak iler de bunlar geliştirilebilir. İddialı bir şekilde oyun dünyasına giriş yapan Super Mario Run oyunu ne yazık ki aktif bir internet bağlantısı istemektedir. Oyun içerisinde 100'den fazla çeşit ürün bulunmaktadır. Eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlayan Super Mario Run'u iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
733
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.