MakeupPlus - Makeup Editor

MakeupPlus - Makeup Editor indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Fotoğraflarınıza Makyaj Yapma Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış MakeupPlus - Makeup Editor uygulamasıyla ünlülerin makyajını kendi fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Eğlenceli bir makyaj yapma uygulaması olup trend makyajları uygulamanıza imkan sağlamaktadır. 

Selfieler için mükemmel bir araçtır. Eski ve yeni trendleri görüntülemenize imkan sağlayan MakeupPlus - Makeup Editor uygulamasıyla kendi yüz tipinize uygun makyajlar yapabilirsiniz. İçerisinde bulunan yüz tanıma teknolojisi sayesinde fotoğraflarınıza sorunsuz bir şekilde makyaj uygulaması yapabiliyorsunuz. Favori makyajlarınızı seçebilir bunlara istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Fotoğraflarınıza rötuş işlemi yapabilirsiniz. Lekeleri yok edebilir pürüzsüz cilt oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve favori sosyal medya sitelerinde fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Düşük ışık koşullarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Fotoğraflarınızın ışık ayarını kolay bir şekilde düzenelmenize yardımcı olmaktadır. Sanal makyaj yapmak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız MakeupPlus - Makeup Editor'u mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.3.0.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,949
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?