Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Duolingo
Android İçin Dil Öğrenme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Duolingo uygulaması ile ücretsiz bir şekilde dil öğrenebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla öğrenebileceğiniz diller ise Fransızca, italyanca, İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Portekizce'dir. 

Ücretsiz olmasına rağmen herhangi bir paralı üyelik istemeyen uygulama aynı zamanda reklamlar yada gizli gelir kaynakları barındırmıypr. Bu nedenle dil öğrenmek isteyenlere herhangi bir engel çıkmıyor. Uygulama içerisinde farklı alıştırmalar ve kelimeler öğrenebileceğiniz eğlenceli oyunlar bulundurmaktadır. 

Rahat kullanımı ile benzerlerine göre daha önde olan Duolingo uygulamasını dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. 

Vaktinizi boşa harcamak yerine dil öğrenmekle değerlendirebilirsiniz. Sık sık güncellenen Duolingo uygulaması her güncellemede kullanıcılarına yeni içerikler sunuyor. Doğru yanıtlar verdiğiniz zamanlarda kalp kazanmanızı eğer yanlış yanıtlar verirseniz de oyunu kaybediyorsunuz. Her bölüm sonunda hangi kelimelere dair öğrenme gerçekleştirdiğinizi size belirten Duolingo uygulaması uzun dil öğrenme uygulamalarından sıkılan kullanıcılara ilaç gibi geliyor. 

Eğer sizde dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirerek boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız tercihinizi Duolingo uygulamasını kullanmadan yana yapabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,060
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.