Pudra

Pudra indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Pudra Kız Kıza Sosyal Ağ Uygulaması

Türkiye'nin kızkıza sosyal bir ağının olduğundan haberdar mısınız? 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Pudra uygulamasında hiçbir erkek üye bulunmuyor. Yalnızca kızlardan oluşan bir platformda yer almak keyifli olacaktır. Uygulama ile sizin için özel olan tüm anılarını video ve fotoğraf şeklinde paylaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde sıkılmadan vakit geçireceğiniz neşe dolu sohbetler sizi bekliyor. 

Pudram uygulamasında çıkmak istemeyeceğiniz Dünyam bölümünden hayatından kesitleri paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda başka kişileri takip ederek onlarında hayatlarından bazı deneyimler elde edebilirsiniz. Farklı üyelerin profillerine girip gönderileri beğenebilir, yorum yazabilirsiniz. Tüm kızların olmazsa olmazı olan Sohbet bölümünde ise sevdiğiniz konularda fotoğraf paylaşımı yapabilir ve diğer Pudra üyeleri ile sohbet içerisine girebilirsiniz. 

Kadınların en hoşnut olduğu zamanlar elbette ki alışveriş zamanlarıdır. Pudra uygulamasının giyim, aksesuar, çanta, ayakkabı ve kozmetik ürünlerini anında keşfedebilir veya kullanmadığınız eşyalarınızı satışa sunabilirsiniz. Her iki açıdanda sizlere birşeyler kazandıran Pudra uygulamasının güvenliği ele alarak sunmuş olduğu özelliği çok seveceksiniz.

Profilinden kuşku duyduğunuz üyenin hesabını inceledikten sonra, şüpheli bir surum ortada varsa o kişinin tüm kullanım haklarının kısıtlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Kızkıza sohbetin dibine vurmak isteyenler için Puda uygulamasının oldukça başarılı olduğunu söylemeden geçmeyelim. Android cihaz kullanıcı iseniz Pudra uygulamasını kesinlikle tavsiye ediyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.7.9
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,572
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?