Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Turkcell Hat Yönetme Uygulaması

Turkcell Hesabım, Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Turkcell servisidir. Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Turkcell Hesabım uygulamasıyla hattınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama yenilenmiş tasarımıyla ön plana çıkıyor. Mobil uygulama kolaylığını Android cihazınıza taşıyan uygulamayla her yerden hattınızı yönetmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıyorsanız fatura detaylarını öğrenebilir ve fatura ödemelerinizi dahi Turkcell Hesabım aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet paketi satın almanıza, TL yüklemenize ve Nar peketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapmanıza imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda diğer paketlere ve tarifelere de göz atabilirsiniz. Bunlar arasında sizler için uygun olanı seçebilirsiniz. 

Sizin için hazırlanmış kampanyalardan haberdar edebilen Turkcell Hesabım uygulaması 3G internet hizmetini, rehber işlemlerini, yurt dışında kullanım ile ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz. GSM numaranız ve Turkcell şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi eğer bilmiyorsanız Sifre yazıp 2222'ye yollayarak yeni şifre alabilirsiniz. Hattınızı mobil cihazınızdan yönetmek için Turkcell Hesabım uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
3.5.6
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
5,131
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?