Fun Kid Racing

Fun Kid Racing indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Çocuklar için Eğlenceli Ralli Yarış Oyunu

Fun Kid Racing, genel yapısı itibariyle çocuklar için hazırlanmış eğlenceli araba yarış oyunudur. 

Ralli araçların yer aldığı Fun Kid Racing oyunu çocukların hoşlanabileceği müzik ve grafik efektleri bulundurmaktadır. Çocuklar için ideal bir oyun olduğunu söylemek mümkün çünkü içerisinde herhangi bir zararlı içerik yahut şiddet öğesi bulundurmuyor. Çocuğunuz sizden araba oyunları istiyor ancak onun için basit bir oyun bulamıyorsanız eğer doğru yerdesiniz.

Fun Kid Racing oyunu özellikle çocuklar için geliştirilmiştir. Eğlenceli öğelerin yer aldığı oyunun mantığı basittir. Sadece bir parmak ile arabanızı kontrol etmeniz gereken Fun Kid Racing oyununda hızlı olmanız gerekiyor. Göz alıcı animasyonlarıyla etkileyici bir atmosfere sahip.Heyecan verici başarılı bir araba yarış oyunu olup zaman zaman sert rampalarla karşılaşabiliyoruz.

Rampalardan atlamamız ve sert tepe tırmanmamız gereken Fun Kid Racing oyununda karşınıza çıkan ufak tefek süprizleri de seveceğinize inanıyorum. Eğer sizde çocuğunuz için eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız mutlaka Fun Kid Racing'i iPhone ve iPad cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.16
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,276
HEMEN İNDİR (70.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?