Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

8 Ball Pool

reklam

iPhone ve iPad için Eğlenceli Bilardo Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

iPhone ve iPad işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış olan 8 Ball Pool oyunu ile bilardo keyfini iPhone ve iPad cihazınızda çıkartabilirsiniz. 

8 Ball Pool oyununu iOS cihazlarınızda oynayarak Miniclip sitesi üzerinde bilardo oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Seviye sistemiyle zorluk seviyenizi belirleyebilir ve buna göre karşılaşmalar yapabilirsiniz. Oyun içerisindeki sıralamanızı arttırmak için daha fazla oynamalı ve kendinizi geliştirmelisiniz.

Dilerseniz Facebook hesabınızla bağlanabiliyor dilerseniz de Miniclip sitesi üzerinde oluşturmuş olduğunuz hesapla giriş sağlayabiliyorsunuz. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyuna başlayabiliyorsunuz. Altın kazanarak kıyasıya mücadele edebileceğiniz karşılaşmalar düzenleyebilirsiniz.

Sınırsız maç şansınızı deneyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kaliteli grafiklere sahip olan 8 Ball Pool oyunu milyonlarca kullanıcıya ulaşmış ve olumlu tepkiler almıştır. Dünyanın en iyi oyunlarından biri olan 8 Ball Pool oyunu artık iOS cihazınızda.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.6.2
BOYUT
50.0 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,565
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.