Best Fiends

Best Fiends

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad Bulmaca Odaklı Macera Oyunu

Bulmaca öğelerini bulunduran bir RPG oyununa ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Best Fiends oyununda özel güçleri keşfettikçe ilerlemenin keyfine varamayacaksınız. Ücretsiz olarak sunulan farklı bir yapıya sahip fantastik bir dünyaya konuk olduğumuz Best Fiends oyununda şeytan bulmacalarla ilerlemeye çalışıyoruz. 

Göz alıcı grafiklere sahip olan oyunda etkileyici müzikler de bizlere eşlik ediyor. Facebook ile bağlanarak arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Eşsiz yeni bir deneyim yaşayabildiğiniz Best Fiends oyunu kolaydan başlayıp zora doğru ilerliyor. Ancak sıkıcı bir ilerleme değil.

Adeta herşey hikaye tadında. Bu nedenle oyundan sıkılacağınızı düşünmüyorum. Best Fiends oyunundaki en temel amacımız farklı bulmacaları tamamlamak. Bölümleri bitirerek ilerlediğimiz oyunda herkes barış içerisinde yaşarken gerçekleşen meteor düşüşünden sonra yaşananlar oyunun macerasını başlatıyor. Burada yaşayan herkes bu meteor düşüşünden sonra adeta farklı birer canlıya dönüşüyor.

Oyundaki amacımız huzurlu günleri geri getirmek. Bunu gerçekleştirmek için ise bölümleri başarılı bir şekilde tamamlamamız gerekiyor.. Macera ve bulmaca öğelerinin yer aldığı ücretsiz bir oyun olup farklı yapısı itibariyle iOS cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
3.9.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,076
HEMEN İNDİR (199 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • İlginç bir hikakeye sahip
  • Kolaydan zora doğru ilerlemeli
  • RPG öğeleri bulunduruyor
  • Detaylı modellemeler ile göz alıcı grafikler
  • Oyun içi etkileyici ses efektlerine sahip
EKSİLERİ
  • Bölümleri geçmek biraz zor