FIFA 17 Companion

FIFA 17 Companion indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iOS için FIFA 17 Oyun Kadrosu Yönetim Uygulaması

FIFA 17 Companion ile konsoldan yada bilgisayarınız üzerinden yaptığınız kulüp yönetmenliğini artık iPhone ve iPad cihazlarınızda yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan heyecan verici oyuncu ve ürünleri bulmanıza imkan sağlayan FIFA 17 Companion uygulamasıyla kulüp oluşturduktan sonra heyecan verici özellikleri kullanabilirsiniz. 

Oyunda kadro ve kulüp yönetiminizi akıcı bir şekilde yapabilirsiniz. İçerisinde yer alan mağaza sayesinde FIFA points satın alabilir oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Transfer piyasasına göz atabilir ve yeni oyuncular için gerekli olanları sağlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için FIFA 2017'ye sahip olmanız gerekiyor.

Bilgisayarınızda yahut Xbox One, Xbox 360, PS3, PlayStation 4 gibi oyun konsollarında oyunun yüklü olması gerekmektedir. İndirdikten sonra uygulamaya kolay bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazlarınızda uygulama aracılığıyla takımınızı yönetmek istiyorsanız indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,473
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?