Forge of Empires

Forge of Empires

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Krallık Oyunu

İmpatorluğa doğru bir yolculuk inşa etmeye ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Empires Forge oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Ödüllü bir strateji oyunu olup ücretsiz olara sunulmaktadır. İnsanlar tarafından oluşturulan parlak bir şehir kuma oyunu olup gerçekten etkileyici sesler bulundurmaktadır. Kaliteli grafik yapısıyla birlikte yeni teknolojileri geliştirmeniz mümkün olan oyunda ilerleyerek ödül kazanabilirsinz. 

Savaş becelerinizi kullanabileceğiniz Empires Forge oyununda şehrinizi kurarak taş devrinden gelişmiş bir zamana doğru ilerleyebilirsiniz. Kendinizi düşmanlardan korumak için savunmalar yapabilirsiniz. Ordunuzu güçlü tutarak rakiplerinize saldırıp topraklarınızı genişletebilirsiniz. 

İyi bir strateji oyunu olup bina oyunda savaşlar dışında çeşitli anlaşmalar yaparak güç kazanabiliyorsunuz. Yeni bir çağa geçtiğiniz Empires Forge oyununda şehrin krallığını ele geçirmeniz gerekiyor. Eğer sizde bu tarz oyunlarını seviyorsanız Empires Forge'yı mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.78.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,259
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?