Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Hill Climb Racing
iPhone ve iOS İçin Zor Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hill Climb Racing oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Diğer yarış oyunlarının aksine fizik kurallarından ayrıldığınız Hill Climb Racing oyununda sizleri farklı bir yarış deneyimi bekliyor. Çeşitli bir ortam ve gezegenlerde farklı yer yüzü ve yer çekimlerinde oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini bir araya getiren Hill Climb Racing oyunuda en uzak mesafaye yetişmenize gerekiyor. 

Engeller ise kolay aşılmıyor. Zor parkurları olan Hill Climb Racing oyununda oldukça zor zamanlar sizi bekliyor diyebilirim. Hill Climb Racing oyununda kullandığınız aracın motor, amortisör ve diğer parçalarını upgrade edebilirsiniz. Bu sayede daha çok hızlı ve çevik bir araç sahibi olup yollarda zorlukları aşmanın bir kıt yukarısına çıkacaksınız. Oyun içerisindeki başarınızla birlikte ay ve mars gibi gezegenler sayesinde çok daha farklı bir fizik motoruna kavuşabilirsiniz. 

Grafik açısından başarılı olan Hill Climb Racing oyununda sizleri sevimli ve renkli grafikler bekliyor. Ayrıca oyun içerisindeki ses efektleri ile daha etkileyici bir oyun deneyimi yaşamanız da mümkün.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.20.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,623
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.