Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Last Empire-War Z

reklam

iPhone ve iPad için Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Last Empire-War Z oyununda sizleri iyi bir oyun deneyimi bekliyor. Zombiler oyun içerisinde sizlere hücum ediyor sizde kendinizi savunmak için hayatta kalanlara yol gösterip zombi ordularına ve diğer düşmanlara karşı mücadele etmeniz gerekiyor. 

Elinizde bulunan kaynakları iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Düşmanlar ve müttefikler dünyanın dört tarafından gelmektedir. Last Empire-War Z oyununda düşmanlar acımasızca davranıyor. Oyunda yapabileceğiniz tek iş hayatta kalma mücadelesi vermek. Dilerseniz sizde yağmalayabilir yahut hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz. 

Dünya çapında gerçek zamanlı olarak ilerleyen Last Empire-War Z oyununda dünyanın her bölgesindeki savaşları da hemen görüntüleyebiliyorsunuz. Oyunda şehrinizi geliştirip en güçlü kıyamet günü ordusunu oluşturmanız da mümkün. 

Last Empire-War Z oyununa katılıp savaş sanatının tadını çıkarmanız gerekiyor. Zombi oyunlarını seven iOS kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.43
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,679
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.