Leps World 2 indir
Leps World 2

Leps World 2 indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Mario Benzeri Beceri Oyunu

Mario benzeri bir deneyime ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Lep's World 2 oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunda müthiş grafik deneyimlerinin yanısıra birbirinden etkileyici anlara şahit olabiliyorsunuz. Bağımlılık yaratan harika bir oyun olup son derece düzgün grafiklere sahip. 

Mario benzeri yeşil sevimli karakterimizi yönettiğimiz oyunda altınları kazanmaya çalışıyoruz. Borulardan tıpkı Mario'da olduğu gibi çiçek çıkabiliyor. Elbette vazgeçilmez kaplumbağalarda oyunda bizlere eşlik ediyor. 

Leprikon Köyü'ndeki güneşli güzel bir gündür. Lep ve arkadaşları güneşin tadını çıkarıyorlar; birdenbire gökyüzü kararmış ve yıldırım gökyüzünü dolduruyor. Kötü bir sihirbaz ortaya çıkıyor, Leprikonun altınını çalıyor ve Nepalden kaçan Lep hariç tüm köylüyü kaçırıyor. Sihirbaz Leprikonun büyüsünü kullanmayı ve dünyayı ele geçirmek için kendi büyüsünü birleştirmeyi planlıyor. Lep, arkadaşlarını ve ailesini tek başına kurtarmak zorundadır.

Ona sihirbazın yenilmesi için daha güçlü yetenekler bulmasına yardımcı olun. Lep'in dünyasına koşacağınız oyunda 80 müthiş iyi tasarlanmış seviyeyle eğlenmek kaçınılmaz olacaktır. Eğer sizde keyifli bir oyunda yer almak istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlar için tasarlanan Lep's World'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.6.7
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,213
HEMEN İNDİR (71.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?