Mandala Boyama

Mandala Boyama indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Mandala Boyama Uygulaması

Çocuklar ve yetişkinler için hazırlanmış harika bir boyama deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Genellikle stres atmak isteyen yetişkinlerin hobisi olan Mandala boyama işini artık iPhone ve iPad cihazlarınızda yapabileceksiniz. Ufak alanları doldurarak birbirinden güzel görseller elde edebilirsiniz. Boyamış olduğunuz mandalayı dilerseniz galerinize kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yetişkinler için hazırlanmış mandala boyama sayfaları bulunduran başarılı bir boyama uygulamasıdır. Boyama yapmanın yaşı yok özellikle mandala boyaması yapmak sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap ediyor. iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

İçerisinde birbirinden güzel şekiller bulunduran mandala boyama uygulamasıyla stres atmanız mümkün. Esas olarak büyük ekranlı iOS cihazlarda kullanımı daha hoş olacak olan Mandala Boyama uygulamasıyla kalem kullanarak mandala boyama işlemlerinizi zevkli hale getirebiliyorsunuz. 

Genel anlamda eğlenerek yaratıcılığınızı göstermeniz gereken harika bir oyun olup ufak ekranlı telefon sahipleri de unutulmamış. Bu nedenle yakınlaştırma özelliği barındırmaktadır. 

Basit bi arayüze sahip olan uygulama aracılığıya yaratıcı görseller elde edebilirsiniz. Eğlenceli ve kolay bir uygulama olup iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.2
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,350
HEMEN İNDİR (122 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?