Mandala Boyama

Mandala Boyama

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Mandala Boyama Uygulaması

Yetişkinler için hazırlanmış mandala boyama sayfaları bulunduran başarılı bir boyama uygulamasıdır. Boyama yapmanın yaşı yok özellikle mandala boyaması yapmak sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap ediyor. Android telefon ve tabletlerinizde indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

İçerisinde birbirinden güzel şekiller bulunduran mandala boyama uygulamasıyla stres atmanız mümkün. Esas olarak büyük ekranlı Android cihazlarda kullanımı daha hoş olacak olan Mandala Boyama uygulamasıyla kalem kullanarak mandala boyama işlemlerinizi zevkli hale getirebiliyorsunuz. 

Boyadığınız resimi kolay bir şekilde kaydedebilir ve arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Geri al düğmesi bulundurduğundan beğenmediğiniz bir işlemi silebilirsiniz. Eğlenceli ve yaratıcı bir uygulama olup genel anlamda başarılı bir yapıya sahiptir.

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz başarılı bir yapıya sahip olan Mandala Boyama uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak sizde eğlenceli bir boyama kitabına sahip olabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
7.6.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,139
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?