MovieStarPlanet

MovieStarPlanet

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Şöhret Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için tasarlanmış MovieStarPlanet oyununda sizleri eğlenceli anlar bekliyor. Şöhret olmak için öncelikle kendinize yeni bir karakter oluştuyorsunuz. Karakterinizi özelleştirebilir ve karakterinizin yaşayacağı bir oda tasarlayabiliyorsunuz. Oyunda kendi tasarılarınızı şaşırtıcı sanat eserlerinizi yapabilirsiniz. 

Eğlenceli bir oyundan oluşup içerisinde renkli animasyonlar bulundurmaktadır. MovieStarPlanet oyununda düzenli güncellemeler sonrası yeni birşeyler yapabiliyorsunuz. Oyunda sürekli olarak sizden ilgi ve sevgi bekleyen minik sevimli dosyalarımız ulunuyor. Sevimli hayvanlarla tanıştığınız MovieStarPlanet oyununda onlara hergün zaman ayırmalısınız. 

Giyinme odası yapabilir, güzellik kliniğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yeni renkler ve alışveriş yaparken birçok renk arasında seçim yapabilirsiniz. Oyunda yaratıcılığınızı konuşturabiliyor ve arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Multiplayer bir oyun olup sınırsız eğlence sunuyor. Eğer sizde sanal star olmak istiyorsanız MovieStarPlanet'i mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
17
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,701
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?