Pixlr Express

Pixlr Express

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Gelişmiş Fotoğraf Düzenleyici

Pixlr – Free Photo Editor ile fotoğraflarınıza profesyonel eli değmişçesine görünüm kazandırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan milyonlarca kullanıcısı olan içerisinde geniş özelliklerin yer aldığı başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. 

Fotoğraflarınızın parlaklık ayarını kolay bir şekilde yeniden yapılandırmanıza imkan sağlayan uygulama istemediğiniz yerleri kırpmanıza, fotoğrafı yeniden boyutlandırmanıza, döndürmenize imkan sağlamaktadır. 

Sadece profesyonel kullanıcılar için değil aynı zamanda yeni başlayanlar için de kolay olan uygulama tasarım açısından oldukça hoş. Sahip olduğu özellikler ile ön plana çıkan uygulama tasarımını sade tutarak her kullanıcıya hitap etmeyi öngörmüş ki bunda da gayet başarılı olmuş. 

Fotoğrafınızın ayarlarıyla oynayarak efektlerle harmanlayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Basit bir fotoğraf editörü olup içerisinde temel bir düzenleyinin bulundurması gereken özelliklerin fazlasını bulundurmaktadır. Kullandıkça ayarlarını keşfedebileceğiniz dijital sanat becerilerinizi test edebileceğiniz başarılı bir uygulamadır. 

Düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları sevdiğiniz sosyal medya hesaplarınızda doğrudan paylaşabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla fotoğrafları hızlı bir şekilde paylaşmanın keyfini çıkarın. Eğer sizde kapsamlı özelliklerin yer aldığı başarılı bir düzenleme editörüne gerek duyuyorsanız mutlaka Pixlr – Free Photo Editor uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,010
HEMEN İNDİR (84.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?