Pixlr Express

Pixlr Express

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Editörü

Pixlr – Free Photo Editor ile fotoğraflarınız üzerinde profesyonel dokunuşlar yapmaya hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Pixlr – Free Photo Editor uygulaması içerisinde barındırmış olduğu özellikler ile ön plana çıkıyor. Uygulama fotoğraflarınızın korulu rüyası olan kırmızı gözleri düzeltmenize yardımcı olurken kötü görünen dişlerinizi beyazlatma konusunda yardımcı olur. İçerisinde çeşitli düzenleme ayarı bulunduran Pixlr – Free Photo Editor uygulaması 600'den fazla filtre bulunduruyor. 

Google Play'in en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan bu etkileyici düzenleme editörü fotoğraflarınızı düzeltirken sizi bile şaşırtacak özelliklere sahip. Fotoğraflarınızı olduğundan daha güzel hale getirmek için fazla kombinasyon oluşturabilirsiniz. Uygulama ile düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları Facebook, Twitter ve diğer kullandığınız sosyal ağlar üzerinde doğrudan paylaşabilirsiniz. 

İçerisinde çeşitli düzenleme araçları bulunduran Pixlr – Free Photo Editor uygulamasıyla fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz tüm fotoğrafları tek bir karede görüntüleme şansı elde etmiş olursunuz. 

Ayrıca otomatik düzeltme seçeneğiyle tek bir tıklamayla fotoğrafın rengini kolay bir şekilde dengeleyebilirsiniz. Benzersiz bir görünüm elde etmek için kullanabileceğiniz Pixlr – Free Photo Editor uygulaması sevdiğiniz efektler ile birbirinden güzel fotoğraflar elde etmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde kapsamlı özelliklerin yer aldığı başarılı bir düzenleme editörüne gerek duyuyorsanız Pixlr – Free Photo Editor uygulamasını mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,928
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?