Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

RealPlayer Cloud
iPhone ve iPad için Videolara Özel Bulut Depolama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

RealPlayer Cloud uygulamasını iPhone ve iPad cihazınız üzerinde kullanarak video dosyalarınızı yükleyebilir ve farklı diğer cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Videolarınızı tek bir yere atarak istediğiniz her yerde ne olursa olsun dosyalarınızı oynayabilirsiniz. RealPlayer Cloud uygulaması ile video dosyalarınızı bulut depolama yardımıyla saklayabilir ve diğer cihazlarınızdan kolay bir şekilde erişebilirsiniz. 

Sistemi yormadan çalışan RealPlayer Cloud uygulaması ile cihazınızda güvenli bir şekilde videoları yedekleyebilirsiniz.

FLV, WMV, MKV, DIVX, XVID, MOV, AVI ve MP4 formatları gibi tüm popüler formatları destekleyen uygulama ile videolarınızı arkadaşlarınızla yada özel olarak paylaşabilirsiniz. Videolarınızı izlemenize ve paylaşmanıza olanak sağlayan RealPlayer Cloud uygulaması çapraz platformda çalıştığından dolayı farklı bir deneyim sunuyor. Biçimlendirme ve dönüştürme gibi bir işlemden geçmeyen videolarınızı HDMI yada USB kabloları düşünmenize gerek kalmıyor. Sadece çalışma gösterir. 

Başka bir cihazınızdan video atmak için de uygundur. Videoları görüntülemeniz için içerisinde çeşitli araçlar bulundurmaktadır. RealPlayer Cloud uygulamasını kullanarak videolarınızı Android, Windows bilgisayar, iPhone ve iPad gibi cihazlarınızda rahatlıkla izleyebilirsiniz. Her zaman için tüm cihazlarda oynatmak için hazır olacaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4.45
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,949
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.