Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Talking Tom Cat
iPhone ve iPad İçin Konuşan Kedi Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Öyle sevimli bir kedi ki sizin her söylediğinizi can kulağıyla dinleyip kendi ses tonunda tekrarlayarak sizlere eğlenceli dakikalar sunuyor. 

Siz neyi söylerseniz onu söyleyen kedi sadece konuşmalarınızı taklit etmiyor aynı zamanda gülüşünüzü bile taklit ediyor. Hangi tonda konuştuğunuzun Talking Tom Cat için bir önemi yok. 

Eğlenceli bir uygulama olup siz hangi yaşta olursanız olun keyifli vakit geçireceksiniz. 7'den 70'e herkesin seveceği bir kedi diyebilirim. Dilerseniz Talking Tom Cat uygulaması sayesinde tekrarlamaları kaydedebilir ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Kedimizin adı Tom. Tom'u sadece konuşturarak vakit geçirmek yerine dilerseniz onu sevebilir ve hırlamasını dinleyebilirsiniz. Tom ile şakalaşmak bile eğlenceli çünkü kendine hafif tokatlar atarak onu kızdırabilirsiniz. Tabi bunu fazla yapmayın kedimiz Tom sevimli bir şekilde karşınıza çıkmayabilir. 

Mobil dünyanın en çok indirilen uygulaması olan Talking Tom Cat ile eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız iPhone ve iPad cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,244
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.