Video Collage

Video Collage

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad Fotoğraf Video Kolaj Uygulaması

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Video Collage  uygulamasıyla birbirinden güzel video ve fotoğraf koaljları hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup elinizde bulunan videoları yahut fotoğrafları birleştirmek için hazırlanmıştır. Piyasasında popüler başarılı bir video düzenleme editörüdür. İçerisinde 50'den fazla hazır kolaj seçeneği bulunduran uygulama aynı zamanda yeni müzik eklemenize de imkan sağlıyor. 

Hazırlamış olduğunuz videoyu önizlemesini görüntüledikten sonra dilerseniz film rulonuza kaydedebilir dilerseniz de Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda özel olarak arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. 

İçerisinde ekstra olarak efektler bulunduran Video Collage uygulamasıyla videonuzun arka planına desen ekleyebilirsiniz. Kullanım açısından kolay olan uygulama öncelikle çerçeveyi seçmek için bir seçim sunmaktadır. Daha sonra fotoğraf ve videonuzu ekleerek devam ediyorsunuz. Ekstra özelliklerden faydalanarak daha güzel görünmesini sağlamanız da mümkün. Videonun önizlemesine bakıp düzenleme yapabilirsiniz. Video kolajı yapmak artık oldukça basit. Eğer sizde sevdiğiniz anları birleştirmek için güzel bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Video Collage'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,488
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?