Video Collage

Video Collage

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğraf ve Video Kolaj Yapma Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Video Collage uygulamasıyla fotoğraflarınızı aynı zamanda videolarınızı birleştirerek farklı bir video elde edebilirsiniz. 

Videoları ve fotoğrafları birleştirmek amacıyla kullanabileceğiniz başarılı bir kolaj uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Videolara ses ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Video Collage uygulamasıyla hazırlamış olduğunuz videoyu Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza mail yahut mesaj yoluyla iletmek için galerinize kaydedilmesini de sağlayabilirsiniz.  

Sezgisel bir arayüze sahip olduğundan dolayı her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Videoları eklemek için bunları daha önceden düzenlemenize gerek yok. Video kolajı yapmak için ekrana dokunup videoyu yahut fotoğrafı seçip işlemlerinize bu şekilde devam edebilirsiniz. Video ve fotoğraf kolaj uygulaması olarak kullanabileceğiniz bu editör piyasasında popüler olup kolaj için 50 farklı çerçeve sunmaktadır. 5 video birleştirmenize imkan sağlamaktadır. İçerisinde animasyon bulundurduğundan dolayı daha etkileyici çalışmalar elde etmeniz de mümkün. Sevdiğiniz anları tek karede görüntülemek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Video Collage uygulamasını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.14
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,793
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?