Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WeVideo
iPhone ve iPad İçin Video Düzenleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

WeVideo uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanarak video oluşturabilir dilerseniz varolan video dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. 

WeVideo uygulaması çevirimiçi olarak videolarınızı düzenlemenize imkan sağlayan başarılı bir İOS hizmetidir. Video düzenleyebilmeniz için farklı iş birlik özellikleri ile çalışan WeVideo uygulaması kişisel kullanım için ücretsiz hizmet sunmaktadır. Dilerseniz Google yada Facebook hesaplarınıza balayarak daha hızlı bir şekilde videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Videolarınız için içerisinde çeşitli seçenekler bulunduran uygulama filigran özelliği ile videolarınızın daha hoş görünmesini sağlamaktadır. 

Yeni bir video oluşturmak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz WeVideo uygulaması ile hazırlamış olduğunuz videoları sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

İyi bir hizmet sunmayı amaçlayan WeVideo uygulaması farklı platformlar üzerinde iyi çalışma göstermiş olup denemenizi önerdiğim kaliteli uygulamalar arasındaki yerini alıyor.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.4
BOYUT
6.9 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,072
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.