Security Eye

Security Eye indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Güvenlik Kamerası Kayıt Programı

Security Eye ile kameraları kontrol edebilir bu sayede güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Security Eye programı sayesinde güvenlik kameranızı ya da web kameranızı canlı izleyebileceğiniz başarılı bir güvenlik yazılımı olup ses görüntü duyarlı olarak çalışan programla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kameralarınızı kontrol altına almanıza imkan sağlayan kolay kullanıma sahip başarılı bir yapıya sahip programdır. 

Kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunması amacıyla karışık bir arayüz bulundurmayan program Türkçe arayüze de sahip. Bu nedenle Türk kullanıcılar bu güvenlik uygulamasını sevecektir. E-posta ve SMS yoluyla uyarı verebiliyor bununla birlikte farklı IP kameralarına da destek sunabiliyor. 

Kolay bir kamera kurulumuna sahip olan Security Eye programı güvenliğinize yardımcı olmak için kapsamlı ve gelişmiş bir takip hizmetidir. Güvenliğinize dair birçok işi Security Eye programıyla hal edebiliyorsunuz. 

Özelleştirilebilir alarm sesleri, günlük kayıt programları, entegre video oynatıcısı ve daha fazlasını sunan Security Eye programıyla kayıtlar üzerinde tam hakimiyetinizi sağlamanız mümkün.Ücretsiz olarak sunulan program farklı formatlarla çıktı almamızı da sağlamaktadır. 1200'dden fazla IP kameraya destek sunan program 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
3.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,812
HEMEN İNDİR (17.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?