Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

A Word Kelime Oyunu Türkçe

reklam

iPhone ve iPad için Eğlenceli Zorlu Kelime Bulma Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Konu içerisinde gizlenmiş olan kelimeleri açığa çıkarmaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış A Word Kelime oyununda birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyor bununla birlikte liderlik tablosuna kendi adınızı yazdırmanız gerekiyor. Başarılı grafiklere sahip olan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Birbirinden zorlu bölümlerin yer aldığı A Word Kelime oyununda gizlenmiş kelimeleri bulmaya çalışıyor ve konulara göre gizlenmiş binlerce kelimeyi bulmanız gerekiyor. Klasik kelime bulma oyunlarına göre farklı bir kurguya sahip olan A Word Kelime oyununda saklanmış olan kelimeleri bulmak için çalışıyorsunuz.

Basit bir oynanış bulundurmasının yanısıra kolaydan zora doğru giden bir yapısı bulunuyor. Birbirinden zorlu 450 bölümün yer aldığı A Word Kelime oyununda kilitli başarı seviyelerini de açabilmeniz mümkün hale geliyor. Oyun içerisinde 12 farklı rozetin sahibi olabiliyor bu sayede kendinizi de geliştirebiliyorsunuz. Kelime bilgisine güvenen iPhone ve iPad kullanıcılarının A Word Kelime oyununa bir şans vermesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.7
BOYUT
85.1 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,270
GELİŞTİRİCİ
Apps
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.